İstanbul içi Kurye Hizmeti ( 5000 ₺ Üzeri ) İstanbul içi Kurye Hizmeti ( 5000 ₺ Üzeri ) İstanbul içi Kurye Hizmeti ( 5000 ₺ Üzeri ) İstanbul içi Kurye Hizmeti ( 5000 ₺ Üzeri )
KARGO BEDAVA

KlarsteinElektronik Soğutuculu Puro Dolabı Gümüş

 • Humidor Puro Dolabı
 • Kategori: Online Tobacco Shop
 • %97indirim
  975.704,80 TL
  26.134,95 TL
 • Havale/EFT ile 25.350,90 TL
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Gelişmiş XML DesteğiSorunsuz listeleme özelliği
Güvenli Alışveriş256bit SSL Sertifikası ile koruma
Güncel ÜrünlerGüncel Ürün Seçenekleri

klarstein Termo elektronik Soğutuculu puro dolabı humidor Gümüş Renk
 
Ortalama 200- 250  adet kapasiteli elektrikli puro dolabı 


Boyutlar:  Toplam boyutlar: yaklaşık 25,5 x 46 x 51 cm (G x Y x D)
Elektrikli Puro dolabı Humidor : Özellikler 

Özellikler 
hava nemini kontrol etmek için dahili higrometre
Termoelektrik soğutma sistemi
Yüksekliği ayarlanabilir ayaklar
Güvenilir nem oranı: SmartMist sistemi sayesinde 
% 70 Oranında Nem ve sağlam soğutma.
 Sabit sıcaklık: 14 ile 20 °C arası
Dokunmatik kontrol paneli: kolay sıcaklık ayarı için
Dahili higrometre sayesinde Sabit iklim
Tasarımcı stili: Elektrikli panoramik cam kapılı puro saklama kutusu

Elektrikli puro dolabı humidor Nedir / Ne işe Yarar

elektrikli humidor Puro dolapları, bu gerekliliği karşılamak için tasarlanmıştır. İdeal nem ve sıcaklık koşullarını sağlayarak puroların tazeliklerini korurlar. Ayrıca, UV ışınlarından korunmalarını sağlarlar, böylece puroların renkleri ve aromaları daha uzun süre korunur. Otomatik soğutma sistemi ile purolarını istediğiniz sıcaklıkta saklayabilecek, ispanyol sedir ağacı tepsileri ile purolarınızın aromasından emin olabilecek, ve Hiç bir zahmet çekmeden doğru nem seviyesini sürekli yakalayabileceksiniz

 

KLARSTEIN 10036106 Nemlendirici Kullanım Kılavuzu 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

 

 1. Çekmece
 2. higrometre
 3. Kapı
 4. Raf

MONTAJ

 

Bu soğutucu bağımsız bir ünitedir ve bir kabine veya başka bir yerleşik muhafaza içine kurulmamalıdır.
Uygun havalandırma için ünitenin arkası ile bitişik duvarlar arasında 5 inç boşluk bırakın. Puro soğutucunuzu ilk kez çalıştırmadan önce şu adımları izleyin:
 • Üniteyi bir güç kaynağına bağlamadan önce yaklaşık 2 saat dik durmasına izin verin. Bu, nakliye sırasında elleçlemeden kaynaklanabilecek herhangi bir sistem arızası olasılığını azaltacaktır.
 • Ünitenin iç yüzeyini ılık su ve yumuşak bir bezle temizleyin ancak ahşabı ıslatmayın.
 • Soğutucuyu, tam olarak yüklendiğinde üniteyi destekleyecek kadar sağlam olacak düz bir yüzeye yerleştirin. Soğutucunuzu dengelemek için ünitenin altında bulunan ön ayakları ayarlayın.
 • Soğutucuyu doğrudan güneş ışığından ve soba, ısıtıcı veya radyatör gibi ısı kaynaklarından uzağa kurun. Doğrudan güneş ışığı ünitenin akrilik kaplamasını etkileyebilir ve yakındaki ısı kaynakları elektrik tüketimini artırabilir. Aşırı soğuk veya sıcak ortam sıcaklıkları da uygun performansı engelleyebilir.
  not: Cihaz ticari kullanım için tasarlanmamıştır. Personel mutfak alanları, çiftlik evleri, oteller, moteller ve oda kahvaltı tipi ortamlar gibi ev içi evlerde ve benzeri çalışma ve konut ortamlarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır.


Fabrika Koku Giderme


Soğutucunun içini hafif bir deterjan ve ılık suyla yıkayın. Ahşabı ıslatmamaya dikkat edin. kapıyı açık bırakın ve iyice kurumasını bekleyin. Bir "plastik" kokusu devam ederse, üniteye bir tabak kabartma tozu koyun veya gece boyunca soğutucuyu gazetelerle doldurun. Bittiğinde, havalandırma işlemini tamamlamak için ünitenin tam bir gün çalışmasına izin verin.
Çekmece Kurulumu
Bu soğutucuyla birlikte verilen çekmeceler ve raflar, dolabın ön kenarı ile aynı hizada olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu, havanın ünite içinde serbestçe dolaşmasına izin verecektir. Çekmeceleri ve rafları yerleştirirken, onları tamamen dolabın arka duvarına doğru itmekten kaçının.


Puro Soğutucunuzu Baharatlamak
Ahşabın ideal bağıl nemde (RH) olması ve purolarınızdaki nemi emmemesi için purolarınızı eklemeden önce ahşap raflarınızı ve çekmecelerinizi baharatlamak en iyisidir. Yeni puro soğutucunuzu baharatlamak için:
 • Ürünle birlikte verilen nem kabına damıtılmış su ekleyin veya bir sünger ekleyin.amp distile su ile. Suyun ahşaba doğrudan temas etmediğinden emin olun, aksi takdirde ahşaba zarar verebilir.
 • Nem kabının veya diğer nem y ekleme cihazının, tercih ettiğiniz seviyeden %5 daha yüksek bir bağıl nem y değerine ulaşana kadar soğutucuda oturmasına izin verin. Bu işlem 3 gün kadar sürebilir, ancak purolarınızın optimum seviyede kalmasını sağlamanın en iyi yoludur.
 • Soğutucu bu işarete ulaştığında puro eklemeye başlayabilirsiniz. RH'yi izlemek ve istediğiniz seviyede kalmasını sağlamak için bir seferde birkaç tane ekleyebilirsiniz. Çok düşerse, geri getirmek için aynı baharat yöntemini kullanabilirsiniz. Tüm bu işlem sırasında, nemin dışarı çıkmasına ve işlemin gecikmesine neden olabileceğinden, kapıyı gereksiz yere açmamanız önerilir.

ÇALIŞMA PRENSİBİ

 

 

Çalışma Ortamı


Soğutucunun ortam sıcaklığının 18-26°C arasında olduğu bir alana kurulması tavsiye edilir. Ortam sıcaklığı önerilen aralıkların üzerinde veya altındaysa, ünitenin performansı etkilenebilir ve aşırı soğuk veya sıcak koşullar iç sıcaklığın dalgalanmasına neden olabilir. Bu, optimum 12-23°C aralığına ulaşılmasını önleyecektir. Ayrıca, iç aydınlatmanın açık veya kapalı olmasına ve soğutucunun ne kadar dolu olduğuna bağlı olarak sıcaklığın değişebileceğini unutmayın.
Kontrol Paneli ve Tuş Fonksiyonları


 
İstenen sıcaklığı yükseltinİstenen sıcaklığı düşürünIşığı aç veya kapat
Çalışma
 • İç sıcaklık 1°C arasında 1420 derecelik artışlarla ayarlanabilir


 
 • Puro soğutucusunu açtıktan sonra, LED ekran önce ortam sıcaklığını, ardından iç kabin sıcaklığını gösterecektir.
 • İstenen sıcaklığı ayarladıktan sonra, bu ayar sıcaklığı ekranda 5 saniye yanıp sönecek ve ardından kabin içi sıcaklığına geri dönecektir,

BAKIM VE TEMİZLİK

 

NOT: Elektrik çarpmasını önlemek için bakım veya temizlikten önce üniteyi kapatın ve fişini prizden çekin.
 • Rafları çıkarın ve ünitenin içini ılık su ve kabartma tozu çözeltisinden (2 yemek kaşığı kabartma tozu - 1 litre suya) oluşan bir çözelti ile yıkayın.
 
 • Ünitenin altındaki su haznesini sökün ve suyla durulayın.
 • Ünitenin dışını temizlemek için hafif bir deterjan ve ılık su kullanın


Soğutucunuzu taşımak için
 • İçeride saklanan her şeyi çıkarın.
 
 • Ünitenin içinde bulunan tüm gevşek parçaları güvenli bir şekilde bantlayın.
 • Hasarı önlemek için dengeleme ayaklarını tabana kadar çevirin.
 • Kapıyı bantlayın.
 • Soğutucunun nakliye sırasında dik konumda durduğundan emin olun.

ARIZA

 

SorunOlası Neden ve Önerilen Çözüm
Kiler çalışmıyor.Takılı değil.
Cihaz kapatılır.
Devre kesici devreye girdi veya sigorta bozuk.
Mahzen yeterince soğuk değil.Sıcaklık kontrol ayarını kontrol edin.
Dış ortam daha yüksek bir ayar gerektirebilir.
Kapı çok sık açılıyor.
Kapı tam olarak kapanmamış.
Kapı contası tam sızdırmaz.
Işık çalışmıyor.Takılı değil.
Devre kesici atmıştır veya sigorta atmıştır.
Ampul bozuk.
Işık düğmesi "KAPALI".
SorunOlası Neden ve Önerilen Çözüm
açılır ve
 
sık sık kapalı.
Oda sıcaklığı normalden daha sıcak.
Mahzene çok miktarda içerik eklendi.
Kapı çok sık açılıyor.
Kapı tam olarak kapanmamış.
Sıcaklık kontrolü doğru ayarlanmamış.
Kapı contası tam sızdırmaz.
Titreşimler.Mahzenin düz olduğundan emin olmak için kontrol edin.
Soğutucu çok ses çıkarıyor.Enkaz veya tıkanıklık olmadığından emin olmak için fanı kontrol edin.
Kiler düz değil.
BERTARAF ETME BİLGİLERİ
Ülkenizde elektrikli ve elektronik cihazların atılmasıyla ilgili yasal bir düzenleme varsa, ürün veya ambalaj üzerindeki bu sembol, bu ürünün evsel atıklarla birlikte atılmaması gerektiğini gösterir. Bunun yerine, elektrikli ve elektronik ekipmanların geri dönüşümü için bir toplama noktasına götürülmelidir. Kurallara uygun olarak bertaraf ederek, çevreyi ve hemcinslerinizin sağlığını olumsuz sonuçlardan koruyorsunuz. Bu ürünün geri dönüşümü ve imhası hakkında bilgi için lütfen yerel yetkilinize veya evsel atık imha servisinize başvurun.

GÜVENLİK TALİMATLARI

 

 • vol olduğunu kontrol edintagEvinizdeki güç kaynağının e değeri vol ile aynıtage bu ürünün derecelendirme etiketinde gösterilir.
 • Bu cihaz sadece 8 yaşında veya daha büyük çocuklar ve sınırlı fiziksel, duyusal ve zihinsel yeteneklere sahip ve/veya deneyim ve bilgi eksikliği olan kişiler tarafından, cihazın kullanım talimatlarını anlayan sorumlu bir kişi tarafından kendilerine talimat verilmesi şartıyla kullanılabilir. ilişkili riskler.
 • Cihazın kasasındaki veya yerleşik yapıdaki havalandırma açıklığını engellerden uzak tutun.
 • Üretici tarafından tavsiye edilenler dışında, buz çözme sürecini hızlandırmak için mekanik cihazlar veya başka araçlar kullanmayın.
 • Üretici tarafından tavsiye edilen türde olmadıkça, cihazın gıda saklama bölmelerinde elektrikli aletler kullanmayın.
 • Soğutucu akışkan devresine zarar vermeyin.
 • Besleme kablosu hasarlıysa, bir tehlikeyi önlemek için üretici veya servis temsilcisi veya benzer nitelikli bir kişi tarafından değiştirilmelidir.
 • Besleme kablosunun herhangi bir olası bozulma belirtisine karşı düzenli olarak kontrol edilmesi tavsiye edilir ve kablo hasarlıysa cihaz kullanılmamalıdır.
 • Elektrik çarpmasından kaynaklanan yaralanma veya ölümü önlemek için cihazı ıslak bir yüzeyde dururken ıslak ellerle çalıştırmayın.
 • Bu buzdolabının bir uzatma kablosu veya elektrik panosu ile kullanılması önerilmez. Lütfen cihazın doğrudan elektrik prizine takılı olduğundan emin olun.
 • Cihazı yerleştirirken, ana ısı çıkışı olduğu için yanlarda en az 5 cm ve arkada 10 cm boşluk olmasına dikkat edin. Bu, yeterli havalandırmaya izin verecektir.
 • Herhangi bir eşyayı koyduktan hemen sonra kapıyı kapatın, böylece içerideki sıcaklık önemli ölçüde yükselmez.
 • Cihazı herhangi bir ısı kaynağından veya doğrudan güneş ışığından uzak tutun.
 • Sabit bir şekilde sabitlemek için cihaz düz ve sağlam bir yüzeye yerleştirilmelidir. Herhangi bir yumuşak malzeme üzerine serilmemelidir.
 • Buzdolabının üzerine başka bir cihaz koymayın ve ıslatmayın.
 • Yanması veya patlaması kolay olan eter, metanol, benzin gibi bir şeyi saklamayın.
 • Açık havada veya ıslak koşullarda kullanmayın
 • Prizden çıkarmak için asla kablodan çekmeyin. Fişi kavrayın ve prizden çekin.
 • Kabloyu sıcak yüzeylerden uzak tutun.
 • Bu cihaz topraklı bir fiş ile birleştirilmiştir. Lütfen evinizdeki duvar prizinin iyi bir şekilde topraklandığından emin olun.
 • Buzdolabınızı bağımsız bir elektrik prizine bağlayın ve güvenli bir topraklama kablosu kullanın.
 • Elektrik kesildikten sadece 5 dakika sonra elektriği açın. Aksi takdirde kompresör zarar görebilir.
Not: Bu cihaz, çevre dostu bir doğal gaz olan izobütan soğutucusu (R600a) içerir. Yanıcı olmasına rağmen ozon tabakasına zarar vermez ve sera etkisini artırmaz. Bununla birlikte, bu soğutma sıvısının kullanılması, cihazın gürültü seviyesinde hafif bir artışa neden olmuştur. Kompresörün gürültüsüne ek olarak, sistem çevresinde akan soğutma suyunu da duyabilirsiniz. Bu kaçınılmazdır ve cihazın performansı üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi yoktur. Cihazın nakliyesi ve kurulumu sırasında soğutma sisteminin hiçbir parçasının hasar görmemesine dikkat edilmelidir. Sızan soğutucu gözlere zarar verebilir.
Özel notlar
UYARI
Üniteyi kullanırken, bakımını yaparken ve imha ederken ünitenin arkasındaki veya kompresörün üzerindeki soldaki sembole dikkat edin. Bu sembol olası yangınlara karşı uyarır. Soğutucu hatlarında ve kompresörde yanıcı maddeler var. Kullanım, bakım ve imha sırasında cihazı ateş kaynaklarından uzak tutun.
 
Doğru kullanım hakkında notlar
 • Çocukların buzdolabını tütün ürünleri (nemlendiriciler) için doldurmalarına veya tütün ürünlerini çıkarmalarına izin verilmez.
 • Üniteyi yerleştirirken, güç kablosunun sıkışmadığından veya hasar görmediğinden emin olun
 • Ünitenin arkasında birden fazla priz veya güç kaynağı olmadığından emin olun.
  Yiyeceklerin kirlenmesini önlemek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin:
 • Kapağın uzun süre açılması, cihazın bölmelerinde önemli ölçüde sıcaklık artışına neden olabilir.
  • Bu cihaz, yalnızca tütün ürünlerinin depolanması için tasarlanmıştır.
  • Bu cihaz, talimatlarda açıkça belirtilmediği sürece yerleşik bir cihaz olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır.
  • Bu cihaz, yiyecekleri dondurmak için uygun değildir.
  • Raflar, enerjinin en verimli şekilde kullanılması için önceden kurulmuştur.
   Not: Sıcaklığın 12 °C'ye ayarlanması tavsiye edilir. Sıcaklık çok düşük ayarlanırsa çok fazla elektrik tüketilir.

ÜRETİCİ & İTHALATÇI (İngiltere)

 

 • Üretici firma: Chal-Tec GmbH, Wallstrasse 16, 10179 Berlin, Almanya.
 • Büyük Britanya için İthalatçı: Berlin Markalar Grubu İngiltere Ltd
 • Adres:Posta Kutusu 1145 Oxford, OX1 9UW Birleşik Krallık
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...